8. ročník najväčšieho štafetového behu na Slovensku „AXA RUN & FUN“ 2020

AXA-R&F-title

Záver letných prázdnin bude patriť obľúbenému štafetovému behu „AXA RUN & FUN“

Bežci sa tak môžu tešiť na sobotu 29. augusta, kedy sa uskutoční po ôsmykrát štafetová súťaž trojčlenných družstiev. Druhý rok je generálnym partnerom tohto podujatia spoločnosť AXA Slovensko a Česká republika, ktorá sa tak rozhodla motivovať k pohybu nielen všetkých svojich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, ale aj všetkých, ktorým sa spolu behá najlepšie.

Aplikácia Health Keeper

„Outdoorové aktivity sú skvelou formou prevencie a príležitosťou pre osvojenie si zdravého životného štýlu. Preto sa našich klientov a aj zamestnancov snažíme motivovať k tomu, aby týmto témam venovali dostatočnú mieru pozornosti. Odkaz dôležitosti prevencie zdôrazňujeme nielen podporou outdoorových aktivít, ale aj prostredníctvom našej aplikácie Health Keeper, ktorá funguje ako osobný tréner a motivátor. Výhodou je, že ju môžu bezplatne využívať všetci, bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú klientmi spoločnosti AXA,“ hovorí Oskar Sekereš, Head of Marketing and Communications, skupina AXA Česká republika a Slovensko.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Novinkou je kráľovská štafeta

Organizátori Bratislava Marathon si tento rok pre bežcov pripravili aj novinku, ktorou je kráľovská štafeta (3×9 km), ktorá sa pobeží v novom dynamickejšom formáte a aj pre divákov bude atraktívnejšia. Okrem toho sa už tradične môžu záujemcovia prihlasovať aj na Ladies štafetu – 3 x 4 km (ženské družstvá), Hobby štafetu – 3 x 4 km (zmiešané družstvá). Štafety si môžu prísť vyskúšať aj najmenší. Tí budú musieť zdolať 3×250 metrov a 3×600 metrov.

Atraktívny štartový balíček

„Tento rok sa bežci môžu tešiť na skvelú atmosféru v priestoroch Inpark v areáli Incheba, kde budeme mať štart, cieľ aj celé zázemie. V spolupráci s našimi partnermi sme si pre všetkých štafetových nadšencov pripravili atraktívny štartový balíček, ktorého súčasťou bude okrem štartového čísla aj účastnícky batôžtek, parádne funkčné tričko od ALPINE PRO, praktická eventová buffka a tiež nádherná trojdielna medaila,“ hovorí Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia

Dôležitosť zdravia a prevencie

„Po udalostiach uplynulých mesiacov si viac než inokedy uvedomujeme dôležitosť zdravia a jeho prevencie. Teší nás preto, že aj tento rok môžeme beh ‚AXA Run&Fun‘ podporovať ako jeho generálny partner. Hlavná myšlienka tohto behu – ‚one team – one dream – one spirit‘ – má vzhľadom na uplynulé udalosti oveľa silnejší význam, preto veríme, že ju príde tento rok naplniť viac bežcov než kedykoľvek predtým,“ hovorí Jiří Cívka, Chief Corporate Responsibility Officer & Senior PR Manager, skupina AXA Česká republika a Slovensko.


Registráciu aj všetky ostatné info k podujatiu nájdete TU.