Zrušenie podujatia Zombie Night Run Senec, 20.8.2016

Na základe odporúčania majiteľov licencie Zombie Run – terénneho prekážkového behu s prvkami cosplay – sa ruší podujatie Zombie Night Run, plánované na 20.8. v Senci v areáli Slnečných jazier.

Zombie Run je koncipované ako športový zážitok pre celé skupiny súťažiacich, kde sa preveruje ich teamový duch, keďže zdolanie náročnej trasy je možné len pri úzkej spolupráci v rámci súťažiacej skupiny. (bežci štartujú v 20 členných skupinách). Nízky počet zaregistrovaných účastníkov predmetného podujatia neumožňuje zaručiť zážitok z absolvovania Zombie Night Run.

Celé podujatie je mimoriadne náročné po produkčnej stránke, keďže príprava 5 km dlhej trate s vyše 20 statickými a dynamickými prekážkami trvá niekoľko dní. Majiteľ licencie neodporúča čakať na registráciu účastníkov na samotný deň konania akcie.

Zaregistrovaným účastníkom pre Senecký Zombie Night Run bude vrátený ich registračný poplatok a ponúknutá možnosť bezplatnej účasti (a preplatenia cestovných nákladov) na Zombie Run Košice, ktorý sa uskutoční 17.9.

Zombie Run Slovensko

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.