Získaj svoje štartové číslo na MMM medzi prvými

MMM-2019-title

Po aktualizácii webovej stránky, propozícii a ďalších potrebných úpravách sme otestovali celý systém tak, aby sme 15. februára mohli otvoriť registráciu MMM 2019

Registrácia spustená

Každý rok to o tomto čase znamená úvodný nápor tých, ktorí chcú mať svoje miesto v štartovom poli isté medzi prvými. Nech sa páči, po niekoľkých klikoch a vyplnení formulárov to môžete mať rýchlo za sebou. Najvýhodnejšie podmienky budú platiť aj v tomto roku do 31. marca. »ONLINE REGISTRÁCIA«

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Čo všetko nás čaká v roku 2019?

Ako je už zvykom, maratón v Košiciach je popri pestrej palete športových disciplín, ktorých rozsah ostáva zachovaný, podfarbovaný každoročne i množstvom ďalších aktivít.
Ani v tomto roku nebudú chýbať programy ako Môj prvý maratón, Bež so srdcom, Women Friendly Marathon či Po stopách maratónskych legiend. A buďte si istý, že rok 2019 prinesie i zopár noviniek. Medzi nimi už čoskoro aj možnosť rozšíreného vyhľadávania v historických výsledkoch takmer všetkých disciplín MMM.

Z desiatky v Košiciach do desiatky sveta

Keď sledujeme osudy a kariéru atlétov, ktorí sa predstavili na MMM v Košiciach, často nájdeme zaujímavé súvislosti. Avšak výkonnostný skok aký zaznamenal Etiópčan Herpasa Negasa Kitesa sa hneď tak nevidí. V roku 2013 sa v Košiciach len tak tak vtesnal medzi najlepších desať. Na nedávno skončenom maratóne v Dubaji, mimochodom jednom z najlepšie honorovaných na svete, dobehol na druhom mieste a svojim časom 2:03:40 sa súčasne zaradil medzi najrýchlejších atlétov planéty všetkých čias, keď mu v tomto historickom prehľade patrí skvelá 8. priečka.


Titulná foto | SITA | Viktor Zamborský