Valentínsky DôveRUN – Ty a Ja

DOVERUN-VALENTIN_TITLE_2

V sobotu 16.2.2019 sa v Bratislavskej Dúbravke uskutoční už 4. ročník Valentínskeho behu DôverRun. Hlavná kategória je beh párov Ty a Ja – muž a žena bez rozdielu veku 5 + 5 km.

Novinkou je chôdza na 5 km vhodná aj pre staršie ročníky a beh detí. Zoberte svoju polovičku a príďte si zabehať!
Štart a cieľ je v parku pri kruhovom objazde na ulici Pod záhradami (pri kostole). Trať behu je celoročne značený okruh Peťka, ktorý sa vybudoval a udržiava zo štartovného z predošlých ročníkov tohto podujatia a s príspevkom mestskej časti Dúbravka. Trasa behu aj chôdze viď MAPA.

Ako prvých odštartujeme chodcov, následne pobežia deti a beh párov začne o 11:00. V kategórii Ty a Ja prvé vybehnú ženy s hromadným štartom, bežia 5 km s cieľom na mieste štartu, kde odovzdajú štafetu svojej polovičke. Muži vybiehajú postupne po prevzatí štafety a bežia rovnaký okruh. Každému z dvojice sa meria čistý čas. Čas strávený odovzdaním štafety sa nezapočítava do výsledného času. Víťazom  je dvojica s najlepším súčtom čistých časov, aj keď teoreticky nemusí byť v cieli prvá!

Ocenení budú 3 najrýchlejší v každej kategórií medailou a vecnými cenami. Pre všetkých bežcov bude v cieli zabezpečené občerstvenie vo forme teplého čaju a tyčinky.

Štartovné je len 5,- Eur na osobu (10,- Eur na dvojicu) a pri on-line platbe je možné uplatniť si zľavu 2,- Eur pre poistencov ZP Dôvera. Deti a dôchodcovia majú štartovné zadarmo.


Organizátorom je Beh si ty, o.z. a Mestská časť Dúbravka.
Registrácia prebieha na stránke www.behsity.sk