V Marianke s novinkou – na štart sa postaví aj kategória nebežci

Priatelia bežci, po roku vás všetkých rekreačných, výkonnostných, mladých aj zrelých, ženy, mužov a samozrejme deti v každom veku pozývame do krásnych lesov Malých Karpát na 4. ročník Mariatálskeho Štvanca. Príďte si zašportovať a zabaviť sa do Marianky pri Bratislave už najbližšiu sobotu 7.6.2014.

Čaká vás príjemná rodinná atmosféra, nádherné trate a už tradične výborný gulášik na záver. Propozície a mapky tratí nájdete na www.runforfun.sk/stvanec

 

Novinka – Kategória Nebežci

Každý rok nás viacerí z divákov (ale čo je horšie, aj z vlastných radov – organizátorov) obviňujú z diskriminácie nebehajúcej väčšiny národa. Konkrétne v tom, že na našom bežeckom podujatí nemajú svoju kategóriu aj tí, ktorí nebehajú.

Nedostatok sme uznali a už v tomto ročníku sme sa rozhodli otestovať záujem nebežcov o behanie a pripravili sme „predskokanskú“ disciplínu – Beh nebežcov. Každý, kto má chuť si vyskúšať atmosféru bežeckého podujatia na vlastnej koži ale nebeháva, sa môže zúčastniť chôdzobehu na 600m (dva okruhy okolo futbalového ihriska). Štartovné sa neplatí, ale ceny pre víťazov budú!

Nová trať Hobby behu

Aj tento rok sa pre vás snažíme nájsť trate, ktoré sa budú páčiť väčšine, ak nie všetkým účastníkom. Na základe minuloročných reakcií na “veľký” Štvanec, 9.5km trať ponechávame. Páčila sa všetkým, ktorí nám poslali svoje dojmy a s ktorými sme mali možnosť hovoriť.

Trať Hobby behu sa páčila účastníkom viac ako tá v predošlom ročníku (bola rovinatejšia ako naposledy), ale radšej by sme ponúkli čisto lesný beh, mimo betónových a asfaltových komunikácií. Preto sme sa pokúsili nájsť podobne nenáročnú, ale úplne lesnú trať Hobby behu. Takú, ktorá bude prístupná širokému spektru výkonnosti bežcov a neodradí ani začiatočníkov. Viac v záložke Trať.

Miesto konania akcie: Marianka, futbalové ihrisko 

Prezentácia začína od 8:30 hod a končí 15 min pred štartom príslušnej kategórie (prosíme, registrujte sa on-line do piatka 6.6.2014 16:00).

 

Štart:

  9:15 hod dospelí Nebežci 

  9:30 hod dospelí všetky kategórie (trate Hobby 5.5 km a Hlavný beh 9.5 km)

11:00 hod kategórie detí a mládeže

 

On-line registrácia na www.mojevent.sk

Tešíme sa na vás!