V druhom tohtoročnom Runningu sa dočítate…

RUNNING_2021_02-TITLE

…prečo nedokážete schudnúť, hoci poctivo beháte

Tušili ste, že na vine môže byť aj spomalený metabolizmus a vaše telo ledva prežívajúce na nízkokalorickej diéte, ktoré je z nedostatočného prísunu energie také vyľakané, že si do zásob ukladá všetko, čo sa dá? Alebo žeby bolo vinníkom vaše mylné presvedčenie, že keď si dáte od behu (hoci aj nútenú) pauzu, na vašom stravovaní sa nemusí nič zmeniť?

V tomto čísle okrem toho nájdete odpoveď na otázku, či majú ženy potenciál predbehnúť mužov, naučíte sa, ako prežiť beh v horúčavách, ktoré sa na nás už určite valia. Prečítate si, ako si poradiť s častými bežeckými zraneniami a ako sa im pomocou jednoduchých, no funkčných cvikov úspešne vyhnúť. Ďalej sa dočítate, čo spraviť preto, aby ste si zdokonalili silu, kadenciu a kondíciu, teda tri ingrediencie úspešného behu. A ak máte chuť dať si poriadne do tela, ponúkame vám štyri tréningové plány na maratón rozličnej náročnosti.
Dúfame, že sa vám bude aj tento Running páčiť!

Ak si objednáte ročné predplatné časopisu Running za 14,90 €, získate okrem čítania na celý rok aj antibakteriálny sprej Manufaktúra zadarmo. Objednávajte TU