TOP 5 dôvodov prečo vyraziť na VEĽKÉ FINÁLE bežeckej série Behaj lesmi do Štiavnických vrchov!

Behaj lesmi

Séria Behaj lesmi, ktorá láka pretekárov na tie najkrajšie miesta Slovenska, smeruje pomaly, ale isto do cieľovej rovinky sezóny 2022! Ponúkame ti preto 5 hlavných ťahákov, pre ktoré by si rozhodne nemal 20. augusta v srdci Slovenska chýbať. [siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget] Fantastické trasy a unikátne výhľady Piate preteky sezóny ponúkajú trasy od 5 do 20 kilometrov, vyberie si tak […]

Séria Behaj lesmi, ktorá láka pretekárov na tie najkrajšie miesta Slovenska, smeruje pomaly, ale isto do cieľovej rovinky sezóny 2022! Ponúkame ti preto 5 hlavných ťahákov, pre ktoré by si rozhodne nemal 20. augusta v srdci Slovenska chýbať.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Fantastické trasy a unikátne výhľady

Piate preteky sezóny ponúkajú trasy od 5 do 20 kilometrov, vyberie si tak úplne každý – začiatočník, nadšený amatér aj pokročilý milovník pohybu. Zlatý klinec série odštartuje v lesnom prostredí Štiavnických vrchov a prebehnúť sa budeš môcť unikátnym hrebeňom najväčšieho sopečného pohoria Západných Karpát s množstvom jedinečných výhľadov na Štiavnické tajchy, ale i na známu Banskú Štiavnicu a jej slávnu Kalváriu. Na svoje si prídu aj naši najmenší pretekári v šiestich kategóriách Detských pretekov Dr.Max.

Návšteva ambasádorky Paulíny Fialkovej

Po roku nás svojou návštevou poctí aj slovenská reprezentantka v biatlone a ambasádorka pretekov Paulína Fialková. Okrem autogramiády a fotografií na pamiatku sa môžeš tešiť aj na malé prekvapenie – spoločnú rozcvičku pred pretekmi! To si rozhodne nesmieš nechať ujsť.

Vyhlásenie titulov Pätoráka aj Pani a Pána Lesov

Po skončení pretekov v Štiavnických vrchoch sa dozvieme mená celkových víťazov série, ktorí symbolicky obdržia tituly Pani a Pána Lesov z rúk zakladajúceho partnera podujatia, štátneho podniku Lesy SR. O víťazoch dlhšej i kratšej trasy ešte zďaleka nie je rozhodnuté a oba preteky preto sľubujú drámu až do konca! Odmena v podobe prestížneho titulu Pätoráka navyše neminie ani tých najusilovnejších pretekárov – účastníkov všetkých piatich zastávok tohtoročnej sezóny Behaj lesmi.

Charitatívne preteky VoltaRUN

Jedným z vrcholov programu Behaj lesmi býva aj charitatívny beh VoltaRUN. Svojou účasťou v ňom pomáhaš vybraným domovom dôchodcov zakúpiť rehabilitačné a pohybové pomôcky pre seniorov. Finančný výťažok z VoltaRUNu i za každý ubehnutý kilometer pretekov poputuje prostredníctvom Nadácie TV JOJ tentokrát do zariadenia Domov života v Banskej Štiavnici.

Spoločne s ostatnými bežcami ste doteraz pomohli sumou viac ako 11 500 €. Právom tak veríme, že sa vďaka Vašej fantastickej podpore podarí na konci sezóny dosiahnuť celkovú magickú hranicu 15 000 € pre našich seniorov!

Posledné preteky sezóny Behaj lesmi

Po úžasných zastávkach v Devíne, Čičmanoch, Bachledovej doline a Veľkej Fatre prichádza čas rozlúčiť sa s letom aj s bežeckou sezónou 2022. A kde môže byť lepšie miesto než v Štiavnických vrchoch, v samom srdci Slovenska! Prihlásiť sa online a za výhodnú cenu môžeš už len do stredy 17.8. TU. Vidíme sa 20. augusta na štarte v Hornej Rovni!