The Race Krásna Hôrka

Prichádza premiéra jedinečnej športovo-kultúrnej akcie s názvom THE RACE. Prvý ročník sa uskutoční v auguste pod hradbami hradu Krásna Hôrka. 10% z výťažku predaných lístkov bude venovaná na rekonštrukčné práce požiarom zasiahnutého hradu.

Preteky o dĺžke 7,1 km môžete absolvovať v troch základných kategóriách. Je len na vás, či budete súťažiť v kategórií Elite, Classic alebo Uniform. Usporiadatelia si pre vás pripravili 33 prekážok. Ktokoľvek môže podať pomocnú ruku, zažiť kopu zábavy a podporiť tak dobrú vec. Môžete sa totiž pridať aj do dobrovoľníckeho tímu THE RACE.

Poď behať!

Ak sa zúčastníte jedinečného prekážkového behu budete mať možnosť odniesť si domov nezabudnuteľný zážitok. Máte chuť zažiť športové podujatie plné adrenalínu? Registrujte sa na www.therace.sk. Tešíme sa na vás!

Program

Podujatie nie je len pre bežcov! Pripravený je okrem toho bohatý sprievodný program pre divákov. Na svoje si vďaka kolotočom prídu aj rodiny s malými deťmi. Pripravený bude aj bohatý Cuba Libre catering, ktorý zaiste poteší nejedného z vás. Po skončení programu pokračuje afterparty v priestoroch kaštieľa Betliar, zakončená ohňostrojom.
Na vybičovanej akcii nebudú chýbať ani známe mená. Tešiť sa môžete na MMA „fighterov“ Attilu Végha a Gábora Borárosa, najúspešnejšiu paralympioničku v histórii Slovenska Henrietu Farkašovú či bývalého futbalového reprezentanta Róberta Vitteka.