Štúrova štreka – žiadne medové fúzy, no veselo bude!

Priatelia bežci, rýchlosťou, akou fúzy rastú, sa blíži 2. ročník prvého modranského behu Štúrova štreka, ktorý sa uskutoční 19. júna 2016 / nedeľa. Ide o beh pre všetky vekové kategórie.

Svoju trať si tu nájdu začínajúci bežci, vytrvalci a fajnšmekri, a ulahodíme aj walkerom. Nezabudli sme ani na juniorov a deti. Stačí si len kliknúť na našu prehľadnú stránku, ktorú nám chlapci z digitálnej agentúry www.buckleup.sk zmajstrovali a dozviete sa podrobnosti z propozícií. Každý účastník behu získava originálnu keramickú medailu od majstra Lišku, pre víťazov máme pripravené prekrásne keramické ceny zo Slovenskej ľudovej majoliky i neodolateľne osviežujúce mušty z vinárstva ELESKO. Najlepší juniori dostanú bežecký bestseller Stvorení pre beh  a pre všetky deti máme sladké odmeny a malý darček.stur_streka_tricko_300 Pitný režim na trati a v zázemí je samozrejmosťou, naviac budú gazdiné z Kráľovej domáce osúchy hádzať a čaká vás aj vynovené gastro na štadióne s bohatou ponukou.
Prídu dámy so slnečníkmi zo štúrovského obdobia a aj sám Ľudevít k nám v teniskách zavíta – môžete sa s nimi fotiť do sýta!
Registrácia na “štreku” pokračuje, bežcov zblízka aj zďaleka pribúda, čo je úplne skvelé! Až do 15. 6. (s úhradou štartovného do 12:00h, po tomto termíne len výnimočne),  sa môžete prihlasovať cez  stránku www.sturovastreka.sk. Prvých 100 prihlásených bežcov, ktorí zároveň uhradia štartovné, získava pekné tričko so silným štúrovským odkazom, ktorý sa nám tak páčil, že sme si ho sťa motto Štúrovej štreky zvolili.
Stačí sa len správne bežecky naladiť a 19. júna ideme na to! Prosíme vás, sledujte webovú stránku, kde budeme s blížiacim sa termínom behu pridávať aj viac aktualít.

Organizátori: muflonky z MUFLON KROS o.z. a Mesto Modra