Stupavský maratón – Prezentácia v Stupave už budúci piatok

Pre bajkerov a bežcov, ktorí radi privítajú možnosť pricestovať a odprezentovať sa na náš maratón v pohode o deň skôr… Deň pred našou akciou, v piatok 29.7.2016, od 15.00 do 20.00, sa v mieste konania akcie otvorí prezentácia pre našich účastníkov. Pripravené budú pre Vás štartové listiny, štartové čísla, meracie čipy a kompletne vybavené štartové balíčky.

Pre účastníkov ktorí sa nestihnú registrovať on-line do 28.7.2016 bude na mieste pripravená možnosť registrovania a prezentovania sa zároveň.
Nezabudnite na našu tohtoročnú NOVINKU. Príďte si v piatok, od 17.00 zajazdiť STUPAVSKÉHO ELIMINÁTORA! Tešíme sa na VÁS v NOVOM AREÁLI ŠKODA BIKE VILLAGE v STUPAVE, na Slovensku.

Štartovné v druhej vlne nám môžete uhrádzať prostredníctvom prevodu do polnoci 26.7.2016 MTB za 20,- EUR, BEŽCI za 16,- EUR, športovci v kombinácii MTB+BEH uhrádzajú 30,- EUR, JUNIOR TROPHY 5,- EUR!!! Na detský maratónik sa uhrádza 2,- EUR platba až na mieste.

On-line registračný systém na našej web stránke sa uzatvára 28.7.2016 o 23:59!!!

Od STREDY 27.7. 2016 (od 0:00 hod.) je štartovné pre MTB maratón 25,- EUR. BEŽCI platia registračný poplatok 19,- EUR. Športovci v kombinácii platia 40,- EUR, JUNIOR TROPHY 7,- EUR. Na detský maratónik sa uhrádza 2,- EUR platba na mieste.

Akcia sa koná pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja, pána Pavla Freša, Primátora mesta Stupava, pána Romana Maroša, pod záštitou destinačnej organizácie Bratislavského regionálneho turizmu; s podporou Primátora hlavného mesta Bratislava, pána Iva Nesrovnala, s podporou starostu mestskej časti Záhorská Bystrica, Jozefa Krúpu.

Pre viac informácii klikajte TU: http://www.stupavskymaraton.sk/letny-mtb-maraton-2016/propozicie/
Video pozvánka 14. ročník TU: https://www.youtube.com/watch?v=qeZ_NL7ZHIk
Video report z posledného 13. ročníka TU: https://www.youtube.com/watch?v=oerRwknBCL0
FACEBOOK: http://www.facebook.com/mtbmaraton

WEB: www.stupavskymaraton.sk

Spoluorganizátor a člen ŠKODA BIKE OPEN TOUR www.skoda-bike-open-tour.sk
Člen medzinárodnej skupiny maratónov – IMS Inter Mountain Series http://www.inter-mountain-series.eu/