Štart TŽBL s jednou novinkou

Už túto sobotu (18.2.2012) sa v Suchej nad Parnou naplno rozbehne klotoč pretekov zaradených do 4. ročníka Trnavskej župnej bežeckej ligy 2012 a zároveň sa na tomto behu uskutoční aj vyhodnotenie minuloročnej edície tejto súťaže, ktorá si za uplynule tri ročníky získala svojich priaznivcov nielen medzi bežcami, ale aj medzi organizátormi behov.

Už túto sobotu (18.2.2012) sa v Suchej nad Parnou naplno rozbehne klotoč pretekov zaradených do 4. ročníka Trnavskej župnej bežeckej ligy 2012  a zároveň sa na tomto behu uskutoční aj vyhodnotenie minuloročnej edície tejto súťaže, ktorá si za uplynule tri ročníky získala svojich priaznivcov nielen medzi bežcami, ale aj medzi organizátormi behov.

Štvrtý ročník súťaže prináša jednu novinku v podobe zvýšenia počtu vypísaných vekových kategórii. K doterajším štyrom mužským kategóriam:
– do 39 rokov
– 40 do 49 rokov
– 50 do 59 rokov
– muži od 60 rokov
a dvom ženským kategóriám
– do 34 rokov
– od 35 rokov

pribudla aj kategória najstarších mužov od 70 rokov.

V mene organizátorov Trnavskej župnej bežeckej ligy Vás chcem všetkých pozvať v sobotu 18.2.2012 do Suchej nad Parnou (okr. Trnava) na Suchovskú pätnástku, bez ohľadu na to, či sa postavíte na štart, alebo len prídete povzbudiť bežkyne a bežcov pri ukrajovaní ich kilometrov na trati. Ešte na záver pripomeniem čas a miesto štartu. 14:00 hod. pred Kultúrnym domom v Suchej nad Parnou.
 

Zdroj: Ľuboš Ferenc