Gavurky Trail Beh Dobrá Niva

 • Dátum: 04. 06. 2016 (So)
 • Miesto: Beh Dobrá Niva, Námestie SNP
 • Ročník: 2.
 • Štart: 11:00 hod.
 • Dlžka trate: 10,4 km
 • Povrch: trail (cez CHKO Gavurky)
 • Kategória: Muži:
  dorast do 18 r.
  18 - 40 r.
  nad 40 r.
  Ženy:
  dorastenky do 18 r.
  18 - 40 r.
  nad 40 r.
 • Organizátor: Obec Dobrá Niva
 • Informácie: e-mail: gavurky.trail@gmail.com

Komentáre 5

 1. Ahoj
  Škoda, že na niektorých dedinách nevedia čo je to atletika a s tym suvisiacimi pravidlami atletiky uznávanými v SR ale aj v celom svete. Česť tým obciam, ktoré pri organizácií podujatí aspoň s časti vedia čo robia a hlavne ako sa to robí. Určite nie je lahké organizovať rôzne podujatia ale ak nieco robím tak najlepsie ako viem. Narážam na preteky v obci Dobrá Niva dňa 4.6.2016. Dúfam, že aj takýto komentár poslúži na dobrú vec hlavne do budúcna. Ale preteky pekné a v peknej prírode CHKO Gavurky.
  Milan

  1. Dobrý deň,
   reagujem na Vašu pripomienku k akcii Gavurky trail 2016 v Dobrej Nive. Skúste prosím viac rozviesť v čom bol problém, lebo z tohto komentára to jasné nie je a aby sme sa tomu v budúcnosti vyvarovali. Ďakujeme za účasť a podnet.

   S pozdravom

   Milan Jakubík
   organizátor

  2. …už sme zrejme prišli na to čo je vo veci, mrzí nás to a v prvom rade sa Vám ospravedlňujeme. Zisťujeme prečo a kde nastala chyba, že Vaše meno (a bohužiaľ nielen Vaše) je zapísané v inej kategórii a najmä zisťujeme, prečo je v oficiálnej výsledkovej listine pre kategóriu nad 40 rokov údaj „1975 a starší“, keď tento údaj bol platný pre vlaňajší ročník a bol napísaný vo vlaňajšej výsledkovej listine. Mrzí nás, že v tej rýchlosti sme si túto vec vo výsledkoch naozaj nevšimli, keďže pri vyhlasovaní výsledkov sme mali za každú kategóriu výsledky na samostatnom papieri, tak ako boli aj prilepené na stole… musíme to preveriť a odkonzultovať s časomierou, ktorá mala na starosti registráciu. Keď zistíme kde nastala chyba, dáme stanovisko.

   S pozdravom

   Milan Jakubík

 2. Dobrý deň, chcem sa poďakovať všetkým organizátorom a dobrovoľníkom sobotňajšieho Gavurkového trailu za skvelú vydarenú akciu, za starostlivosť o nás ( guláš,nápoj…), len sme nevedeli, že výsledky sa hodnotia podľa vekových kategórií, boli by sme počkali do konca, nevadí, dobre sme si zabehli a ešte raz ďakujeme za organizovanie behu, nie je to jednoduché a sme radi, že sú ľudia, ktorí to pre nás robia a do budúcnosti želáme veľa spokojných bežcov.
  S pozdravom Eva Šramová

 3. Dobrý deň aj ja Vám ďakujem za skvele zorganizovanú akciu pre bežcov. Boli to moje prvé preteky, na ktoré určite nikdy nezabudnem.