Biela stopa – Run & Walk

  • Dátum: 08. 09. 2018 (So)
  • Miesto: Kremnica, lyžiarsky štadión R. Čillíka (Bielej stopy) Skalka
  • Ročník: 10.
  • Štart: maratón: 10:00 hod.
    polmaratón: 11:00 hod.
    Cross Run: 11:30 hod.
  • Dlžka trate: 21,1 km, 42,2 km (Cross Run max 8km s prekážkami)
  • Certifikovaná: Nie
  • Povrch: Horský beh - zvážnice, turistické chodníky
  • Kategória: Muži:
    MJ) od 15 r. do 18 r. – 21,1 km
    M1) od 19 r. do 39 r. – 21,1 km, 42,2 km
    M2) od 40 r. do 49 r. – 21,1 km, 42,2 km
    M3) od 50 r. a starší – 21,1 km, 42,2 km
    Ženy:
    ZJ) od 15 r. do 18 r. – 21,1 km
    Z1) od 19 r. do 39 r. – 21,1 km, 42,2 km
    Z2) od 40 r. do 49 r. – 21,1 km, 42,2 km
    Z3) od 50 r. a starší – 21,1 km, 42,2 km

    Cross Run
    muži, bez rozdielu veku
  • Organizátor: o.z. TJ Biela stopa Kremnica a o.z. Euroloppet Slovakia, SZC, HSnS, mesto Kremnica
  • Súťaže: Karpatský pohár v horskom behu 2018
  • Informácie: Slavomir Hruza, tel.: 0904 151 281, e-mail: info@bielastopa.eu
  • Web: https://www.bielastopa.sk/runwalk/
  • Poznámka: Štartovné:

Komentáre 5

  1. Podujatie je súčasťou seriálu Karpatského pohára v horskom behu:

    https://www.horskybeh.sk/kphb

  2. Priebežené poradie trojdielneho seriálu Stopathlon pred záverečným podujatím (zimá Bielala stopa, horské bicykle Biela stopa Bike, horský atletický beh Biela stopa Run):

    https://www.bielastopa.sk/stopathlon/

  3. Z wwebstránky SAZ – Slovenského atletického zväzu, sept. 2018:

    SKALKA: 10. ročník Bielej stopy Run and Walk
    Horský maratón
    Muži (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Tomáš Podpera (Bikeacademy.sk/Bernosport.sk 3:32:06,2 h, 2. Štefan Gregor (BŠK Banská Bystrica) 3:37:07,4, 3. Miroslav Kraľovanský (Runningstore) 3:50,15,4.
    Ženy (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Soňa Rusnáková (Horné Pršany) 4:13:42,1 h, 2. Monika Píšová (AK Baník Prievidza) 4:29:26,9.
    Horský polmaratón
    Muži (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Pavol Gábor (Apatieka Rovňany) 1:30:52,4 h, 2. Ján Néger (KBL ŠKP Martin) 1:36:40,9, 3. Ján Vladár (Extreme Obstacle Runners) 1:38:44,9.
    Ženy (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Jana Martinská (Apatieka Rovňany) 1:41:00,2 h, 2. Renáta Klčová (Karpatské šelmy Bratislava) 1:50:15, 3. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 1:59:16,3.

    https://www.atletika.sk/sumar-vysledkov-terennych-a-cestnych-behov-organizovanych-na-slovensku-15/

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.