Prekonaj limity vďaka svojej kreativite.

Adidas vo svojej najnovšej kampani vyzýva ženy, aby pri športe ukázali svoju kreativitu. Hlavná myšlienka kampane bola na globálnej úrovni predstavená prostredníctvom svetových hviezd ako je Karlie Kloss. Super modelka v kampani hovorí, že práve vďaka kreativite sa neustále dokáže posúvať vpred a nasledovať svoje vysnívané ciele. Značka adidas podporuje túto myšlienku prostredníctvom kampane #HereToCreate už aj na Slovensku.

Tvrdá drina pri tréningoch sa vypláca, vďaka nej dokážete podávať lepšie športové výkony. Umožní vám dosiahnuť lepší čas pri behaní, plávaní, posilňovať s väčšou záťažou, či zlepšiť flexibilitu. Ak však chcete vyniknúť, odlíšiť sa od stereotypného davu a prejaviť sa originálnym spôsobom, potrebujete niečo viac ako len tvrdý tréning. Kreativitu. Vďaka nej sa posúvate o level vyššie a dosahujete výnimočné veci.

 „Toto som presne potrebovala. Dostať sa zo svojej tréningovej rutiny na novú úroveň, skúsiť niečo nové. Stačilo pritom tak málo, nechať priestor podľahnúť mojej vlastnej kreativite“.

vyjadrila sa Petra Fašungová.

Myšlienku kampane na Slovensku podporia modelka a milovníčka boxu Silvia Križanová, tanečníčka Monika Sakmanová, modelka Soňa Skoncová a bežkyňa Petra Fašungová. Slovenské športovkyne prostredníctvom lokálnej kampane #HereToCreate ukážu ženám, že cvičiť sa dá naozaj kdekoľvek a s čímkoľvek a jediné, čo k tomu potrebujú, je ich vlastná kreativita. Tá dokáže premeniť každý priestor na telocvičňu a každý predmet na tréningovú pomôcku.

,,Boxovať sa dá len v telocvični? Nezmysel!“.

dopĺňa ju Silvia Križanová

,,Myslela som si, že už som tancovala naozaj všade. Mýlila som sa”.

dodala s úsmevom Monika Sakmanová.

Kampaň #HereToCreate sa rozbehla už aj na Slovensku a vyvrcholí exkluzívnym podujatím pre ženy na konci mája. Viac informácií sa dozviete už čoskoro.