Prebehnite sa s nami „Agráčom“!

V auguste predstavil agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. verejnosti novú športovo-oddychovú zónu Relax Park, v rámci ktorej sa už o pár dní uskutoční 1. ročník podujatia Beh Agrokomplexom.

Bežeckého podujatia sa môžu zúčastniť všetky vekové aj výkonnostné kategórie. Organizátori sa tešia na najmenších, pre ktorých je pripravená trať dlhá 200 až 1200 metrov a tiež na odvážlivcov, ktorí Agrokomplexom prebehnú 5 alebo 10 kilometrov. Pre všetkých zaregistrovaných je pripravený štartovný balíček s darčekmi od sponzorov, v cieli bude na bežcov čakať občerstvenie.
Navyše, traja najlepší spomedzi mužov a spomedzi žien, ktorí zdolajú najdlhšiu 10-kilometrovú trať, získajú aj finančnú odmenu vo výške 100, 50 a 30 eur.

Nová zóna Relax Park

Po požiari v priestoroch bývalej koliby sa dlhú dobu nič nedialo.
Nové vedenie štátneho podniku Agrokomplex sa postaralo o revitalizáciu tohto priestoru.
Agrokomplex tak splnil sľub a vybudoval novú zónu Relax Park pre aktívny odpočinok. Okrem pieskovej pláže na brehu jazera sa v krásnej zelenej zóne výstaviska nachádza aj športový areál pre plážový futbal, plážový volejbal či stolný tenis. Na oficiálnom otvorení v auguste zavítalo do Relax Parku vyše 2 500 ľudí z Nitry a blízkeho okolia.
Historicky prvý ročník Behu Agrokomplexom sa uskutoční v sobotu 21.septembra, pre ktorý je určená nová asfaltová dráha dlhá vyše
2 km. Mapka bežeckej trate bude zverejnená na oficiálnom webe agrokomplex.sk pre všetkých registrovaných bežcov aj zvedavých návštevníkov, ktorí majú počas podujatia voľný vstup do areálu. Vedenie Agrokomplexu chce postupne otvárať brány Relax Parku aj mimo výstav, počas vopred avizovaných podujatí. Jedným z nich je práve Beh Agrokomplexom v spolupráci so Slovakman s.r.o. venovaný bežcom na 5 a 10 km a deťom, ktoré majú registráciu na beh zdarma. Na deti, ktoré úspešne zdolajú detské behy, čaká účastnícka medaila a sladká odmena.

Prezentácia na 1. Beh Agrokomplexom sa začína v deň konania pretekov, t. j. 21. septembra 2019, v areáli Relax Parku Agrokomplex o 12.00 hod. Vstup pre bežcov a verejnosť bude zabezpečený cez bránu B3. Vyhlásenie výsledkov je naplánované na 18.30 hod.

Prihlásenie je možné na mieste, alebo tak urobte na www.sportsofttiming.sk do 18. septembra 2019 do 23:59 hod. za výhodnejších podmienok.


Všetky dôležité informácie o 1. ročníku Behu Agrokomplexom a podrobný harmonogram nájdete na www.agrokomplex.sk.
Organizačné pokyny | Nikoleta Kováčová, nkovacova@gmail.com
Médiá za Agrokomplex | Martin Lužbeťák, luzbetak@agrokomplex.sk