Levická májová 5

Sviatočné popoludnie 8. mája 2012 trávili niektorí naozaj výnimočne – behom na 5 km. Záujem o účasť na prvom ročníku behu s názvom Levická májová 5 bol naozaj veľký, na beh sa zaregistrovalo skoro 200 účastníkov.

Bežci boli rozdelení do viacerých vekových kategórií, deti ročník 2003 a mladšie bežali trať 300 m, deti narodené v rokoch 2001 – 2002 bežali 2 okruhy s dĺžkou 600 m, mladší a starší žiaci 1 okruh cca 2,5 km a juniori a dospelí bežali 2 okruhy s celkovou dĺžkou 5 km. Trať viedla po námestí a ulicami centra mesta a dala účastníkom riadne zabrať, keďže sviatočný májový deň bol poriadne horúci.

Športové podujatie organizačne zabezpečilo Mesto Levice  v spolupráci s Komisiou športu MsZ v Leviciach pod záštitou poslankyne MsZ  Márie Kuriačkovej, ktorá celým podujatím aj moderátorsky sprevádzala. Podujatie nevynechali ani členovia komisie športu a poslanci MsZ Ladislav Lutovský a  Ján Koštrna a nechýbal ani primátor mesta Štefan Mišák a prednosta mestského úradu Marián Sokol, ktorí víťazom odovzdali ocenenia.
 
Absolútnym víťazom behu s časom 17 min 40 sekúnd sa stal Jozef Bubeník  z Levíc.
 
Výsledky:
 
Chlapci r. 2006 a ml. Dievčatá  r. 2006 a ml.
1. Jelínek Martin ( Tlmače) 1. Moravčíková Emmka (Rybník)
2. Slávik Simon (Levice) 2. Ráczová Izabela (Levice)
3. Mandák Alex 3. Cigániková Beatka (Levice)

 

 

 

Chlapci r. 2003 – 2005  Dievčatá r. 2003 – 2005
1. Flašík Peter Patrik (Levice) 1. Libutková Lenka( Levice)
2. Molnár Filip (Levice) 2. Fiťková Martina (Levice)
3. Struhár Richard (Levice) 3. Meszárošová Laura (Levice)

 

 

 

 

Chlapci r. 2003 – 2005  Dievčatá r. 2003 – 2005 
1. Flašík Peter Patrik (Levice) 1. Libutková Lenka( Levice)
2. Molnár Filip (Levice) 2. Fiťková Martina (Levice)
3. Struhár Richard (Levice) 3. Meszárošová Laura (Levice)

 

 

 

 

Chlapci r. 2001 – 2002 Dievčatá r. 2001 – 2002
1. Kupča Samuel (Levice) 1. Šišková Tamara (Levice)
2. Slúka Dušan (Levice) 2. Libutková Lucia (Levice)
3. Klein Samuel (Levice) 3. Mušinská Soňa (Levice)

 

 

 

 

Mladší žiaci nar. 1999-2000 Mladšie žiačky  r.1999-2000
1. Pavúk Marek  (Levice) 1. Kováčiková Nikola (Krškany)
2. Coloň Adrián (Levice) 2. Oltmanová Kristína (Levice)
3. Kupča Nikolas (Levice) 3. Kabáthová Dominika, (Levice)

 

 

 

 

Starší žiaci r. 1997 – 1998 Staršie žiačky r. 1997 – 1998
1. Ziman Peter (Velký Ďur) 1. Havranová Viktória (Levice)
2. Verbovský Matúš (Levice) 2. Záhorská Lucia (Levice)
3. Macek Kamil (Levice) 3. Fedorová Denisa (Levice)

 

 

 

 

Dorastenci r.1995 – 1996 Dorastenky  r.1995 – 1996
1. Fazekáš Tadeáš  (Levice) 1. Miklóšová Ivonka (Rybník nad /Hronom)
2. Straňovský Roman (Tlmače) 2. Gunárová Katarína (Levice)
3. Michalkovič Michal (Levice) 3. Baková Katarína (Levice)

 

 

 

 

Juniori r. 1993 – 1994 Juniorky r. 1993 – 1994
1. Šiko Jakub (Levice) 1. Kuriačková Ivana (Levice)
2. Straňovský Miroslav (Tlmače) 2. Kováčová Natália (Levice)
3. Ďurovský Ronald (Tlmače)  

 

 

 

 

Muži r. 1992 – 1961 Ženy r. 1992 – 1961
1. Bubeník Jozef (Levice) 1. Simona Števicová (Nitra)
2. Malý René (ŠK pre radosť) 2. Kúdelová Michaela (Tlmače)
3. Šlúch Roman (Banská Štiavnica) 3. Havranová Silvia (Tlmače)

 

 

 

 

Seniori 1962 a starší  
1. Matis Daniel (Banská Štiavnica)  
2. Melicherčík Igor (Levice)  
3. Kuriačka Martin (Levice)   

 

 

 

 

Srdečne blahoželáme!
 
Autor: Adriana Macáková, MsÚ Levice
Foto: Adriana Macáková

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.