Justwoman by Diva’s – deň, ktorý patrí ženám!

Just Woman 2017

Podujatie Justwoman by Diva’s vám prináša deň plný aktívneho pohybu a hľadania vnútornej rovnováhy. Pretože len vyrovnaná žena dokáže všetkým vyraziť dych.

Ak sa chcete cítiť skvelo, oddýchnuť si a zažiť výnimočný deň, tak potom by ste určite mali mať vo svojom diári poznačený dátum 15. 7. 2017. Práve v tento deň sa Veľký Draždiak v Bratislave premení na miesto zdravého životného štýlu a vynikajúcej nálady.

Čo všetko na vás čaká?

  • 9:30 hod. začíname rannou jógou, ktorá sa postará o vnútornú rovnováhu. Načerpáte vďaka nej potrebnú energiu, aby ste si mohli celý deň poriadne užiť.
  • Nasledovať bude 5 km beh, ktorý odštartujeme okolo 11:00 hod.. Nejde v ňom o rýchlosť. Dôležité je prekonať svoje limity a spraviť niečo pre svoje telo.
  • Na záver si budete môcť vyskúšať veľký hit tohto leta – paddleboard. Tento šport je vynikajúci na spevnenie celého tela, zlepšuje koordinačné schopnosti a má pozitívne účinky na pľúca aj srdce. Okrem toho je to naozaj veľká zábava.

Všetky aktivity budú prebiehať pod dohľadom profesionálov – do sveta yogy sa ponoríte s inštruktorkami z Hot Yoga Centrum, na beh vás pripravia tréneri z Fit Up-u a základy paddleboardu vás zase naučia inštruktori z Kiboko. Budete bez pochýb v tých najlepších rukách.

JUST WOMAN Cover

Tešte sa na bohatý sprievodný program

Počas celého dňa toho zažijete ale ešte oveľa viac. V stánkoch našich partnerov sú pre vás pripravené rôzne zaujímavé aktivity:
Diva´s for women – stretnutie s food blogerkami Simonkou Škodovou a Radkou Véghovou, možnosť dať si niečo pod zub a získať nové recepty, ochutnávka horúcich noviniek, súťaže o atraktívne ceny
Oriflame – diagnostika pleti, možnosť zmerať si kompozíciu tela, líčenie dekoratívnou kozmetikou, úprava a lakovanie nechtov, ochutnávka welness produktov
Auto Palace Panónska – predstavenie novinky Mazda CX-5 a možnosť otestovať si vozidlá počas testovacích jázd
Reebok – zapožičanie bežeckej obuvi a ukážka trendov v športovom oblečení
Canon – fotenie a tlač fotografie priamo na mieste, skvelá pamiatka na tento deň - ,,Tvárou EMMA na Justwoman“
Liga proti rakovine a Dôvera – podrobná analýza zdravotného stavu, možnosť konzultácie so špičkovými špecialistami, vyhodnotenie výsledkov a informovanie o prevencii
Všetci partneri pre vás pripravili aj hodnotné ceny, ktoré nájdu svoje nové majiteľky na záver pri žrebovaní tomboly.

JUST WOMAN Cover 2

Presvedčili sme vás, že podujatie Justwoman by Diva's je ako stvorené na aktívny oddych pre každú ženu? Pretože to ešte stále nie je všetko čo sme pre vás pripravili. V programe vystúpi slovenská pesničkárka Mirka Miškechová, známa napríklad piesňou Cudzinka v tvojej zemi. Okrem toho nás čaká skvelé vystúpenie tanečnej skupiny Elledanse a o hudbu sa postará Dj Stylo.

Ženy držia spolu

Sprevádzať a motivovať nás budú viaceré úspešné ženy. Počas celého dňa sa vám bude prihovárať Didiana. Okrem toho medzi nás prídu aj ambasádorky projektu Justwoman by Diva's – Veronika Ostrihoňová a Tina Turnerová. Prečo sa rozhodli podporiť tento projekt sa dozviete vo videu.

Tento deň bude patriť nám. Má slúžiť na získanie balansu, ktorý nám pomôže prekonávať každodenné nástrahy a stres. Pomôcť môžeme ale aj ostatným ženám. Kúpou ružového náramku v stánku informácie spoločne prispejeme na výrobu brožúr a k informovanosti o rakovine krčka maternice.

Potvrďte svoju účasť ešte dnes

Toto podujatie je limitované a zúčastniť sa ho bude môcť len 800 z vás. Preto sa ešte dnes registrujte na stránke www.justwoman.sk. Nie len, že sa stanete súčasťou tohto projektu, spravíte niečo pre seba a podporíte dobrú vec, získate tiež top deluxe štartovací balíček. Ten okrem štartovacieho čísla obsahuje karimatku, športové tričko značky Reebok, pitný režim od Diva´s for women, letné tetovačky Kattiva a veľa ďalších darčekov od partnerov, zabalených v štýlovom sackpacku.
Svoje štartovacie balíčky si budete môcť vyzdvihnúť deň pred akciou – 14. 7. v nákupnom centre Eurovea od 11:00 – 20:00 a v deň akcie priamo na Veľkom Draždiaku od 8:00 – 9:00 v stánku registrácie.

JUST WOMAN Pack

Pridajte sa k nám aj na facebooku, kde každý deň zverejňujeme zaujímavé novinky a súťaže o skvelé ceny. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť aj priamo mailom na info@justwoman.sk.