Inovatívny komfort – objavte najnovšie trendy v športovej móde New Balance

New Balance

Značka športovej obuvi New Balance je dobre známa každému, kto sa venuje športu a preferuje dynamický životný štýl

New Balance sa neustále snaží posúvať hranice inovácií a zároveň ide s dobou v oblasti trendového vzhľadu. Dajte aj vy šancu obuvi, ktorá si vďaka komfortu a inováciám získala lojalitu bežcov a športovcov po celom svete. Objavte s nami najnovšie trendy a špičkové technológie výroby obuvi.

Značka New Balance vždy vsádzala na inovácie

Značka športovej obuvi New Balance bola založená v roku 1906 v americkom Bostone. Ihneď od založenia sa zameriavala na inovácie, ktoré sú už roky zárukou, že sa obuv prispôsobí rôznym typom chodidiel a potrebám bežcov. Aj pre túto sezónu prináša New Balance do sveta športovej módy veľa noviniek a štýlových tenisiek, ktoré kúpite na https://modivo.sk/c/zeny/obuv/sneakersy/vyrobcovia:new_balance.

V ponuke kolekcií New Balance nájdete širokú škálu obuvi pre rôzne typy bežcov od začiatočníkov až po profesionálov. Obuv tejto značky sa vyrába v modeloch na beh po asfalte i v teréne. Zvládnete s ňou dlhé trasy a dokonca maratóny. Pestrá paleta obuvi sa zameriava na topánky pre mužov i ženy. Tenisky New Balance sa skvele kombinujú a vyzerajú úžasne so značkovým oblečením rôznych brandov, napríklad obľúbenej značky Lacoste https://modivo.sk/c/modivo/vyrobcovia:lacoste.

Tenisky New Balance pre pohodlie pri pohybe

Značka New Balance je inovatívna v mnohých smeroch a spolupracuje s vývojármi, ktorí do sveta športu priniesli rôzne technológie. Niektoré z technológií využili následne i iné značky, svedčí o tom Nike ponuka a ponuka rôznych známych brandov. Predstavme si niektoré z týchto technológií, ktoré prispievajú k pohodliu pri pohybe.

New Balancie pohodlie

Medzipodrážka je kľúčová

Pre odpruženie pri behu a ochranu kĺbového aparátu je najdôležitejšia podrážka obuvi. V tomto smere New Balance vytvorila niekoľko prelomových technológií.

Fresh Foam

Jednou z pokrokových technológií značky New Balance je Fresh Foam. Ide o penovú medzipodrážku, ktorá tlmí nárazy a vracia energiu do chodidla. Zároveň je tento typ podrážky ľahký a flexibilný, nezaťažuje nohy bežca.

FuelCell

Okrem Fresh Foam medzipodrážky využíva značka New Balance aj technológiu FuelCell. Geniálny penový materiál s prímesou karbónu maximálne odpruží a prispieva k lepšiemu bežeckému výkonu. Táto technológia poskytuje vynikajúcu návratnosť energie, čo znamená, že pri behu alebo cvičení sa časť energie, ktorú vynaložíte pri dopade na zem, vráti späť.

REVLite

Univerzálna je športová obuv New Balance, ktorá má medzipodrážku vyrobenú technológiou REVLite. Táto podrážka je vyrobená z peny, je veľmi ľahká a odolná. Poskytuje tlmenie a podporu bez pridania nadmernej hmotnosti.

Z ostatných technológií spomenieme ABZORB pre tlmenie nárazov v pätovej oblasti. Tlmenie je obzvlášť potrebné pre bežcov, ktorí trpia bolesťami kĺbov. Ak preferujete ľahký bežecký štýl, kúpte si tenisky New Balance s technológiou DynaSoft. Samozrejme, že okrem podrážok sa značka zameriava aj na vývoj pohodlných zvrškov a stielok. Zvršky sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré udržiavajú nohy v suchu a chlade, zatiaľ čo stielky poskytujú podporu a komfort klenbe chodidla.

New Balance pre trendový vzhľad

Ženy si pri behu potrpia nielen na komfort, ale aj na vzhľad športovej výbavy. Z ponuky produktov New Balance si vyberú aj tie najnáročnejšie bežkyne. Na výber majú celú paletu farieb, či už pastelových, alebo neutrálnych. Nerušivé logo značky vo forme písmena N spolu s trendovými kombináciami farieb vytvárajú dokonalú symbiózu. Okrem jednofarebných tenisiek New Balance značka ponúka aj viacfarebné verzie a dokonca štýlovky v podobe zvieracích motívov, ktoré vytvárajú pekný akcent.


– Sponzorovaný článok –