INOV-8 Behu Súľovskými skalami

2. ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami je za nami. Trasy sú odznačené a vyčistené do posledného kúska odpadu, aj toho, ktorý s behom nemá nič spoločné…

Tak ako nám počasie minulý rok nevyšlo, tento rok sa už lepšie vydariť nemohlo 🙂 Aj tam hore uznali,že keď sa už toľko venujeme príprave pretekov, stojí za to pripojiť sa do tímu a prispieť skvelými bežeckými podmienkami. Ďakujeme 🙂

Teší nás, že 356 bežkýň a bežcov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska a Ukrajiny si našlo cestu do nádherného prostredia Súľovských skál. Ďakujeme za Vašu účasť. Čo je skvelá správa, nezaregistrovali sme jediné zranenie! A to poteší každého organizátora. Snáď sme potešili aj my Vás naším podujatím.

Víťazstvo na trase 28 km obhájil Andrej Paulen zo Žiliny, trasu 13 km vyhral Ján Ďurmek z Valaskej Belej a na najkratšej trase 6,7 km zvíťazil Michal Strežo z Bežeckého klubu Dolný Kubín. Víťazom a aj všetkým zúčastneným gratulujeme ku hodnotnému športovému výkonu.

Na www.cyklotour.sk budeme postupne zverejňovať fotogalérie a reportáže.

Veľký vďaka patrí samozrejme aj cca 70 usporiadateľom, bez ktorých by sa toto podujatie nepodarilo zrealizovať, prístupu občanov Súľova, ktorí si už zvykli, že 2 krát do roka je to v obci všetko hore nohami, Správe CHKO Strážovské vrchy, ktorá pretekárov pustila aj na nádherné chodníky v Národnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly, vlastníkom a správcom pozemkov za ich ústretovosť a aj starostovi Súľova Jaroslavovi Bušfymu, ktorý sa angažuje aj v dlhodobých prípravách akcie a je v plnom nasadení počas oboch dní pretekov. A nemožno zabudnúť ani na našich partnerov, ktorí podporili INOV-8 Beh Súľovskými skalami a venovali Vám hodnotné ceny a darčeky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na štarte 3. ročníka INOV-8 Behu Súľovskými skalami 14.10.2017.