GORAL RUN 2019 – 19. októbra 2019 3. ročník podujatia

GORAL RUN 2019

Po dvoch rokoch úspešných pretekov a pozitívnych ohlasov, kde sa zúčastnilo viac ako 500 účastníkov pripravujeme znovu niekoľko noviniek.

Pre bežcov ponúkame beh v zaujímavom podtatranskom prostredí. Trasa je pripravená tak, aby nebola len priamo v centre mesta ale i na unikátnom prírodnom prostredí spojení ciest medzi nimi. Naše trate – to je kombinácia mestského behu a trasy v prírode medzi Spišskou Belou a Tatranskou Kotlinou, ktorá perfektne kopíruje terény s príjemným prostredím. Štart je v Spišskej Belej pri MOTORESTE GORAL. V prípade Polmaratónu majú bežci otočku v T. Kotline. Kratšia trať – primátorská desiatka sa otáča pri našom rybníku. Máme i mini maratón na 4,2 km pre všetkých, čo začínajú s behaním a chcú si vyskúšať pretekovú atmosféru … V programe máme i štart pretekov v disciplíne Nordic Walking a Senior walking.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Kombinovaná trať

Sme presvedčení, že tento typ kombinovaných tratí je lákadlom a magnetom nielen pre špičkových vytrvalcov, ale aj pre rekreačných bežcov, pre bežcov – začiatočníkov, respektíve pre bežeckých turistov. Ako už býva dobrým zvykom, každý účastník dostane v cieli pamätnú medailu, víťazi atraktívne ceny. Na ploche pred MOTORESTOM Goral sa uskutočnia zábavné aktivity pre deti, a neskôr po štarte bude i kultúrny program až po vyhlásenie výsledkov. Bežci si budú môcť u partnerov podujatia otestovať rôzne druhy bežeckej obuvi, oblečenia, doplnkov z oblasti zdravej výživy. Atrakciou je domáca zabíjačka s možnosťou ochutnávok, a súťaže v hode Goralským klobúkom…


Štart podujatia je o 11.00 h | Registrácia