Bratislavu čaká v sobotu najbláznivejšia párty leta

Bratislava, 3. augusta: už len pár dní ostáva do začiatku najbláznivejšieho behu na Slovensku s názvom CRAZY COLORS. V sobotu, 6. augusta sa už o 10:00 otvoria brány Závodiska Bratislava – Petržalka („dostižky“), aby sa mohla spustiť registrácia a prezentácia – výdaj štartových balíčkov na CRAZY COLORS 2016.

Nedočkavci môžu prísť už v piatok, 5. augusta od 12:00, kedy začne prebiehať aj výdaj balíčkov a v tomto čase sa bude dať priamo v areáli na sobotňajší beh ešte aj zaregistrovať. Mnohých odrádza slovo „beh“, ale lepšie by sa k tomuto podujatiu hodilo slovo „párty“, pretože v sobotu vypukne na „dostižke“ skutočne bláznivá akcia plná úžasnej hudby, farieb a jedinečnej zábavy. Preto aj ten, kto nebehá, si to môže prísť užiť jednoducho v chôdzi. Registrovať sa dá samozrejme ešte aj online a to do štvrtka, 4. augusta, kedy v noci online registráciu ukončíme. Navštívte www.predpredaj.sk alebo našu stránku www.crazycolors.sk, ktorá Vás navedie, ako sa prihlásiť na toto jedinečné podujatie.

V sobotu nás, okrem spomenutých aktivít, čakajú počas behu 4 farebné zóny a po ňom príde na rad Afterparty s Europa 2, zahrá nám skupina DJ-ov MALALATA a hlavnou hitovicou večera bude známy letný song „HEY GIRL“ od Šortyho, ktorý nás poctí svojou návštevou.  Na stránke www.crazycolors.sk nájdete kompletný program podujatia ako aj všetky potrebné informácie. Každý účastník sa stáva majiteľom krásneho štartového balíčka a jedinečnej medaile.

Nenechajte si ujsť toto podujatie, zaregistrujte sa a možno vyhráte v tombole Renault Kadjar na týždeň aj s plnou nádržou. Každý, kto príde určite nebude ľutovať. Preto buď aj ty CRAZY COLORS a RUN AND BE HAPPY už túto sobotu, 6. augusta.

Be Cool, s. r. o.