ADIDAS PREDSTAVIL NOVÉ BEŽECKÉ TENISKY
ADIDAS ULTRABOOST 19 INLINE

SS19_Ultraboost19_INLINE

adidas predstavil nové bežecké tenisky Ultraboost 19, ktoré ťa nabijú energiou ako nikdy predtým! Na výrobe tenisiek sa podieľali mnohí dizajnéri, produktoví vývojári a tisícky bežcov z celého sveta.

Aj vďaka nim sa zloženie nových tenisiek adidas Ultraboost 19 výrazne líši od pôvodnej generácie Ultraboost – 17 konštrukčných prvkov tenisky bolo zredukovaných na 4 kritické diely. Spolu tak vytvorili koncept obuvi, ktorá má minimum komponentov a žiadne hranice. Bežecké tenisky Ultraboost 19 sú ľahké a s novou siluetou posunú tvoj beh do úplne novej dimenzie. Objednaj si tie svoje na www.adidas.sk/ultraboost aj ty!

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

adidas Ultraboost 19 v skratke:

  • Obsahujú o 20% viac technológie BOOST než prvá generácia Ultraboost, čím ponúkajú vyššiu návratnosť energie pri behu ako kedykoľvek predtým.
  • Sú doplnené ľahkým dielom Torsion Spring pre optimalizovanú úroveň flexibility v špičke a torzie v strednej časti.
  • 3D konštrukcia päty drží nohu pri náraze a poskytuje zvýšenú podporu a stabilitu pri behu.
    Bezšvový zvršok Primeknit 360 zabezpečí absolútne pohodlie.

Bežecké tenisky adidas Ultraboost 19 boli inšpirované a vyrobené pre novú éru behu – pre typ behu, ktorý je kreatívnejší, viac spoločenský a otvorenejší ako kedykoľvek predtým.
adidas zároveň spustil kampaň „Recode Running“, ktorá oslavuje spôsob, akým bežci menia šport pri každom jednom behu. Pozrite si ukážku, ktorá odhaľuje to, ako bežci z celého sveta rozobrali beh na malé kúsky a opäť ho kreatívne definovali ako celok.

Chceš začať s behom a posúvať svoje bežecké limity? Staň sa súčasťou komunity adidas Runners Bratislava! Čaká ťa množstvo bežeckých a silových tréningov s profesionálnymi trénermi úplne zadarmo. Potrebná je iba registrácia cez aplikáciu Runtastic. Ako na to?
Stiahni si aplikáciu Runtastic. Na svojom Runtastic profile v “Groups & Communities” vyhľadaj adidas Runners Bratislava a zapíš sa na trening.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

PR článok