Krosová pozvánka do Dubnice nad Váhom

BABA SPREDU ILUSTRACKA 900X600

Pozývame Vás na bežeckú rozlúčku s majstrovskou atletickou sezónou 2014, ktorú z poverenia Slovenského atletického zväzu organizuje AK Spartak Dubnica nad Váhom v rámci posledného tohtoročného národného šampionátu

Majstrovstiev Slovenskej republiky v cezpoľnom behu

staršieho žiactva, dorastu, juniorov, mužov a žien

a

Majstrovstiev Slovenskej republiky družstiev mužov a žien pre rok 2014.

 

Podujatie sa uskutoční v sobotu, 8. novembra v priestoroch starej vodárne – ulica Kpt. Nálepku – nachádzajúcej sa približne 500 m od Mestského štadióna v Dubnici nad Váhom. Prihlášku registrovaného člena SAZ možno zaslať výhradne prostredníctvom atletického klubu v súlade s oficiálnymi propozíciami podujatia.

 

Program šampionátu:

  • 11:00 Slávnostné otvorenie šampionátu
  • 11:20 Prípravka chlapci 2003 a mladší 1000 m vložené preteky 1 kolo
  • 11:30 Prípravka dievčatá 2003 a mladšie 1000 m vložené preteky 1 kolo
  • 11:40 Mladšie žiačky 2001-2002 1500 m vložené preteky 1,5 kola
  • 11:50 Mladší žiaci 2001-2002 1500 m vložené preteky 1,5 kola
  • 12:00 Staršie žiačky 1999-2000 2000 m 2 kolá
  • 12:15 Starší žiaci 1999-2000 3000 m 3 kolá
  • 12:35 Muži – míliari 1994 a starší 4000 m 4 kolá
  • 13:00 Dorastenky 1997-1998 3000 m 5 kôl
  • 13:20 Dorastenci 1997-1998 4000 m 4 kolá
  • 13:45 Muži – vytrvalci 1994 a starší 10000 m 10 kôl
  • 14:25 Juniorky 1995-1996 4000 m 4 kolá
  • 14:50 Ženy 1994 a staršie 8000 m 8 kôl
  • 15:15 Juniori 1995-1996 6000 m 6 kôl

 

Majstrovské tituly z Nových Zámkov 2013 budú obhajovať: 

Lucas Figa MAC REDOX Lučenec 5:22 (1500 m mladší žiaci)
Matúš Verbovský Atletický club Nové Zámky 10:25 (3000 m 98-99 starší žiaci)
Michal Talán AK Svetlošák Banská Bystrica 13:39 (4000 m 96-97 dorastenci)
Patrik Žúbor MKŠS-Atlet Kysucké Nové Mesto 21:05 (6000 m 94-95 juniori)
Jozef Pelikán AK Slávia UK Bratislava 13:04 (4000 m muži – míliari)
Juraj Vitko JM DEMOLEX BK Bardejov 30:11 (9000 m muži – vytrvalci)
JM DEMOLEX Bardejov 11 (1.Vitko, 2.Urban, 8.Arbert) muži – vytrvalci – družstvá
Emma Zapletalová ŠK ŠOG Nitra 5:48 (1500 m mladšie žiačky)
Nikola Štefundová MKŠS-Atlet Kysucké Nové Mesto 7:37 (2000 m 98-99 staršie žiačky)
Veronika Zrastáková ŠK ŠOG Nitra 12:09 (3000 m 96-97 dorastenky)
Lucia Janečková BE COOL s.r.o Bratislava 14:50 (4000 m 94-95 juniorky)
Katarína Berešová TJ OBAL SERVIS Košice 14:03 (4000 m ženy)
TJ OBAL SERVIS Košice 14 (1.Berešová, 5.Butoracová, 8.Šamudovská) ženy – družstvá

(tch)