﻿<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>
	Komentáre k Malý Pieninský maratón &#8211; mem. Bohuša Ježíka	</title>
	<atom:link href="https://beh.sk/pretek/maly-pieninsky-maraton-mem-bohusa-jezika-2/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://beh.sk/pretek/maly-pieninsky-maraton-mem-bohusa-jezika-2/</link>
	<description>Portál pre rekreačných a profesionálnych bežcov</description>
	<lastBuildDate>Sat, 16 Sep 2017 00:04:21 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=7.0</generator>
	<item>
		<title>
		Od: Pavol Kostrab		</title>
		<link>https://beh.sk/pretek/maly-pieninsky-maraton-mem-bohusa-jezika-2/#comment-3927</link>

		<dc:creator><![CDATA[Pavol Kostrab]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 15 Sep 2017 16:12:12 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://beh.sk/?post_type=pretek&#038;p=33096#comment-3927</guid>

					<description><![CDATA[Dobrý deň, v NW sme mali rovnaký čas Kostrab, Greguš. Prečo som nebol vyhodnotený tiež ako tretí v poradí? Verím, že chybu dodatočne napravíte. Veľmi som zvedavý, ako to dopadne, lebo kázali ste písať, sťažovať sa, chváliť, tak konám. Chvály myslím, že bolo dosť, ale ja sa cítim ukrivdený.
Ďakujem za odpoveď
Pavol Kostrab NW-Runn Prešov]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Dobrý deň, v&nbsp;NW sme mali rovnaký čas Kostrab, Greguš. Prečo som nebol vyhodnotený tiež ako tretí v&nbsp;poradí? Verím, že chybu dodatočne napravíte. Veľmi som zvedavý, ako to dopadne, lebo kázali ste písať, sťažovať sa, chváliť, tak konám. Chvály myslím, že bolo dosť, ale ja sa cítim ukrivdený.<br />
Ďakujem za odpoveď<br />
Pavol Kostrab NW-Runn Prešov</p>
]]></content:encoded>
		
			</item>
		<item>
		<title>
		Od: Martin		</title>
		<link>https://beh.sk/pretek/maly-pieninsky-maraton-mem-bohusa-jezika-2/#comment-3926</link>

		<dc:creator><![CDATA[Martin]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 15 Sep 2017 16:05:22 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://beh.sk/?post_type=pretek&#038;p=33096#comment-3926</guid>

					<description><![CDATA[Čaute, 
Super pretek, Výborne zorganizovaný, vyšlo aj počasie, takže super.  Diky
Vidíme sa budúci rok.

Martin Sivuľka]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Čaute,<br />
Super pretek, Výborne zorganizovaný, vyšlo aj počasie, takže super.  Diky<br />
Vidíme sa budúci rok.</p>
<p>Martin Sivuľka</p>
]]></content:encoded>
		
			</item>
		<item>
		<title>
		Od: Martin Šalata		</title>
		<link>https://beh.sk/pretek/maly-pieninsky-maraton-mem-bohusa-jezika-2/#comment-3714</link>

		<dc:creator><![CDATA[Martin Šalata]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 30 May 2017 18:48:25 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://beh.sk/?post_type=pretek&#038;p=33096#comment-3714</guid>

					<description><![CDATA[Registrácia je už spustená! Počet účastníkov je limitovaný a prihlasovanie môže byť ukončené aj skôr po naplnení stanoveného počtu!!!
Vychutnajte si príjemnú atmosféru a nádherné prostredie Pienin :-)]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Registrácia je už spustená! Počet účastníkov je limitovaný a&nbsp;prihlasovanie môže byť ukončené aj skôr po naplnení stanoveného počtu!!!<br />
Vychutnajte si príjemnú atmosféru a&nbsp;nádherné prostredie Pienin 🙂</p>
]]></content:encoded>
		
			</item>
	</channel>
</rss>
