Beh pri Váhu

 • Dátum: 11. 05. 2019 (So)
 • Miesto: Púchov, STC Aréna Púchov
 • Ročník: 6.
 • Štart: 10:00 hod. - deti; 12:00 hod. dospelí
 • Dlžka trate: 6 km
 • Povrch: asfalt + terén
 • Kategória: deti 1-3r., 4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15r, 16-17r.
  muži-18 - 29 rokov
  muži-30 - 39 rokov
  muži-40 - 49 rokov
  muži-50 - 59 rokov
  muži-60 - 69 rokov
  muži-70 a viac rokov

  ženy-18 - 29 rokov
  ženy-30 - 39 rokov
  ženy-40 - 49 rokov
  ženy-50 a viac rokov
 • Organizátor: Klub bežcov a priateľov športu Púchov
 • Informácie: Peter Deneš, tel.: 0902 134 871, e-mail: pumappd@azet.sk
  Darina Denešová, tel.: 0949 191 699
 • Web: https://u3v07.webnode.sk/news/a6-rocnik-beh-pri-vahu/
 • Poznámka: Štartovné: 4,-€

Komentáre 10

 1. MUDr. Mičko Ľuboš

  Organizátori by sa mali zamyslieť, či ešte chcú nejaké preteky organizovať. Celá organizácia bola katastrofálna, ale vrcholom ich neschopnosti bolo vyhlasovanie víťazov v behu chlapcov r. 2010 až 2011 na 300 m.Celé preteky bežal na 1. mieste Lukáš Pagáč. V závere sa na neho dotiahol Jakub Ondrašík ale na jeho úroveň sa dostal až za cieľovou čiarou. Napriek tomu rozhodkyňa v cieli rozhodla že sú obaja prví. Neprotestoval som pretože
  som to dokázať nemohol. Vrcholom umenia organizátorov bolo vyhlasovanie víťazov. Nevyhlásili 2 prvé miesta, ale Lukáša ktorý v skutočnosti vyhral zaradili na 2.mesto a Ondrašíka na 1.miesto.Keď som protestoval, že v zápise cieľového rozhodcu to tak nie, bolo my organizátormi vysvetlené, že nemajú 2 prvé ceny a tak nemôžu vyhlásiť 2 prvé miesta. Bol som riadne nahnevaný a preto som bol podľa usporiadateľov blbec.Veď vraj na tom nezáleží. Prečo potom nedali na prvé miesto posledného. Boli to Lukášove prvé preteky a hneď takáto krivda. Takže športu zdar.

  1. Nech si chalan zvyka,zazije este horsie krivdy v zivote.snad to neboli jeho posledne majstrovstva sveta!podla nas vyborna organizacia na dobrovolnikov,dospeli paradne obcerstvenie,deti tricka,medaily,sladkosti-zadarmo!!!treba sa pozriet dalej od nosa,nikto v okoli nerobi NIC preto,aby sa deti zacali hybat pre radost (ano pane,radost z pohybu,z behu.-su to 8 rocne deti),tak im to vy ako rodic,resp stary rodic nekazte,lebo ocividne to dieta ziadny problem nemalo,len vy?

 2. Vážený pán MUDR. Mičko, ako jeden z organizátorov Vám veľmi pekne ďakujem za komentár, aj keď negatívny, ale ďakujem….ubezpečujem vás, že sa budeme v budúcnosti snažiť, aby sa na našom preteku takáto krivda už nestala. Nedá mi však nereagovať na niektoré detaily Vášho komentu…..V prvom rade, Vás nikto nenazval blbcom, ale slušne sme sa Vám snažili vysvetliť situáciu… naopak, vy ste vulgárne zaútočili na človeka, ktorý sa snaží a robí všetko preto, aby boli na našom preteku každoročne všetci spokojní a sťastní, ale Vy pán MUDR. Mičko pravdepodobne nemáte ani šajnu o tom čo všetko obnáša zorganizovať takéto preteky, inak by ste takto nereagovali…po druhé, sám dobre viete, že Lukáša sme po vašom upozornení postavili na najvyšší stupienok, bohužial nemali sme dve zlaté medaile, ale povedali sme vám že ju dodatočne pošleme a verejne sme vyhlásili dve prvé miesta….no a povedať, že organizácia bola katastrofálna????? spýtajte sa na názor ďalších niekoľko desiatok zúčastnených rodičov a takmer stovku dospelých pretekárov, ktorí k nám chodia pravidelne už šiesty rok…ak by to bola až taká katastrofa, tak by asi každý rok nechodili …Napriek vášmu vulgárnemu a pred deťmi nevhodnému správaniu, si vás dovoľujem pozvať na ďalší ročník nášho behu a možno už aj ako nie len diváka, ale aj ako bežca – (beh ukľudňuje :))….Pozdravujeme Lukáša, prajeme mu veľa úspechov na ďalších pretekoch a ak mi pošlete adresu, osobne mu prinesiem zlatú medailu a aj nejakú kompenzáciu…s pozdravom organizačný tým KBPŠ – Púchov

  1. Pán Deneš,napísal ste komentár na úrovni úspešného politika, Samé klamstvá a zavádzanie. Ani v Púchove ani v tomto komentári Vás nenapadlo ospravedlniť sa Lukášovi a jeho rodine za to čo ste mu spravili.Ja som na vášho človeka vulgárne nezaútočil, slušne som upozornil,že v cieli boli rozhodcom vyhlásení dvaja víťazi. čakal som, že sa ospravedlní a chybu napraví.Napriek tomu mi posmešne odvetil, že to nie je podstatné oni predsa nemohli vyhlásiť dvoch víťazov pretože mali len jednu prvú cenu.Až keď som s hnevom ale bez vulgárnych slov protestoval, povedali deťom aby ešte raz šli obaja na pódium pre víťaza. Mali ste popredu zavolať rodičov a deti, vysvetliť to a medaily obom dodatočne poslať.Prečo ste nenapísal aké vulgarizmy som použil?Pako je vulgarismus?Prepáčte nevedel som.Dotyčný spôsobil môjmu vnukovi psychickú traumu a miesto ospravedlneniu sa mi ešte posmieval, Ironicky mi povedal okrem iného ,že o rok tu pre mňa inštalujú cieľovú kameru. Ani jeden z organizátorov sa nám neospravedlnil.Keď som povedal že to bude Lukášovi ľúto,jeden z organizátorov povedal, že to je ľúto len mne.Domáhať sa pravdy a spravodlivosti je podľa nich hanba.A nikto mi nič slušne nevysvetľoval ako píše pán Deneš,všetci boli voči mne nepríjemní a opakovane sa pýtali o čo mi ide, prečo mi tak záleží na tom kto vyhral. Asi som vraj víťazný typ ktorému záleží len na víťazstvách, Tak to povedal jeden z organizátorov. Takže domáhať sa pravdy a spravodlivosti je podľa Vás pán Deneš vulgárne a nevhodné a nemali by sme tomu deti učiť. Mnohým darebákom sa budú Vaše myšlienky určite páčiť.Rozprával som hlasne a s hnevom ale určite nie vulgárne.Takže klamali ste nie len pri vyhlasovaní výsledkov ale i vo Vašom komentári.Bohunice 274.

   1. Ďakujem za zaslanie adresy, medailu prinesiem cez víkend….Peter Deneš

 3. Pekne pozdravujem rada by som sa zapojila do diskusie avšak s pozitívnym ohlasom. Zúčastňujem sa na rôznych pretekoch a musím povedať, že milujem tieto rodinné akcie. Všetci do jedného máte môj obdiv, zorganizovať preteky nie je vôbec jednoduché a ani ľahké. A na tých vašich nemám, čo by som musela vytknúť.
  Miesto kde sa zdržiavali pretekári bolo priestranné, trať bola veľmi rýchla, hudba rytmická, voda mala osviežujúcu teplotu, udržať sa na stupni bolo náročné (ale veď aj na trati bolo treba pasovať sa 🙂 ), organizácia tip-top… Len tak ďalej!
  Držím päste, aby ste mohli naďalej robiť, čo vás baví a my sa radi opäť sadneme do auta a prídeme hoc aj z Galanty. Všetko dobre, fandím vám!

 4. Ja myslim ze organizacia bola na dobrej urovni a ked prihliadnem na cenu startovneho tak na skvelej urovni…
  Vsetko islo podla presne casoveho harmonogramu. a nazaver uplne skvele obcerstvenie.
  Výtazom bol kazdy ktorý prisiel a obul si tenisky a mohol svoju radost a vasen z behania zdielat s priatelmi..
  že casomiera nebola ako na majstrovstvach sveta…? myslim ze to nikomu nevadilo,..
  A na margo MUDR. a krivdy,…všetko prebehlo presne tak ako organizator popisuje,.. nakoniec obaja stali na stupni výtazov,..a z detských usmevou sa dalo vycitat ze vlastne vsetky deti boli výtazmi.

 5. Nedá mi sa nepripojit do diskusie,nakoľko som bol svedkom keď Pán MUDR Micko prišiel protestovat za rozhodcom do ciela.Uz bolo po vyhlásení výsledkov a jeho Lukáško bol vyhlásený a stál na prvom mieste.stal som od nich asi 5 metrov ,tak presne viem ako to prebiehalo,pretože pán Micko,bol hlasný a určite traumu mal on a nie jeho Lukáš.on bol ten kto kričal a opakoval stále dookola to isté,rozhodcovia mu povedali že jediný problém ktorý je,je ten,že nemajú dve zlaté medaily,tak preto jednému z nich dajú striebornú ale aj tak bude pomyselné prvý! Načo Pán Micko reagoval doslovne,ja tu medailu môžem tu na ten strom zavesiť,mne je ukradnutá!tak pán Micko,až sa hanbím napísať MUDR,pretože sa správate a správali ako PAKO.ved to nie je vulgárne,to vám môžem povedať!tu klamete,ociernujete!Ďakujem,chcel som iba uviesť pár veci na pravuieru,nakoľko som počul a videl ako to všetko bolo! Ste klamár a úprimne,keby som ja organizátor a robíte na mojom preteku taký cirkus,tak by som taký ústretový a pokojný ako boli organizátori,určite nebol..

 6. Pán Mičko. Pôvodne som sa nechcel zapojiť do Vašej konverzácie s mojim synom-myslím, že Vám to vysvetlil dostačujúco. Na čo chcem reagovať?
  Prečítajte si svoj vlastný komentár a zistíte–možno–kto klame–píšete –,,slušne som upozornil…. „a o pár viet neskôr píšete ,,rozprával som hlasne a s hnevom “
  takže- ako ste vlastne upozorňoval?? alebo–kto prvý začal vykrikovať, kde máme cieľovú kameru a ako chceme rozhodnúť o prvom a druhom mieste bez cieľovej kamery?–no predsa Vy.
  Ja sám osobne som vám s úplnou vážnosťou odpovedal, že sa budeme snažiť nabudúce kameru zabezpečiť, aby sme zamedzili takýmto sporom —
  žiadna irónia tam nebola ako si asi doteraz namýšľate a hlavne som nepovedal, že tú kameru zabezpečíme pre Vás–tak ste sa totiž vyjadrili v komentári.
  Tú kameru zabezpečíme pre pretekárov.
  A posledný môj názor—z toho Vášho paka adresovaného mne si vôbec nič nerobím—riadim sa totiž heslom–,,podľa seba súdim teba“
  Asi ste zvyknutý takto komunikovať s ľuďmi.
  Napriek všetkému, čo sa tu popísalo—prajem pekný a hlavne veselý deň,
  Peter Deneš starší.

 7. Klub bežcov a priateľov športu veľmi pekne ďakuje za všetky komentáre–pozitívne, povzbudzujúce aj tie ostatné. Sľubujem, že popracujem na vylepšení stupňov víťazov, :–)) pokúsime sa zabezpečiť cieľovú kameru a predísť problémom pri určovaní poradia.Človek je omylný ale technika nie. Tešíme sa na ďaľší pretek v krásnej atmosfére, ktorú ste Vy bežci vytvorili.
  Veľa úspecho–športových aj súkromných –praje KBPŠ v Púchove.