Pozvánka na jubilejný 40 ročník KLOKOČOVSKEJ 5-ky

Vážení športoví priatelia, pozývame Vás na jubilejný 40. ročník obľúbeného behu KLOKOČOVSKÁ 5-ka.

Je to už po 40-krát, čo sa bežci vydajú na trať tohto krásneho behu v obci Klokočov, okr. Michalovce, na brehu Zemplínskej šíravy a takto si pripomenú jej 40 ročnú históriu.

Stalo sa už samozrejmosťou, že organizačný výbor na čele so starostkou obce – p. Hudáčkovou  pripravia každoročne nejaké prekvapenie. Tohto roku to bude výrazné skrášlenie budovy v mieste štartu a cieľa, priestranstva v blízkosti, ako aj celej obce a taktiež výrazná zľava vstupu do zóny kúpania v obci Klokočov pre pretekárov, ktorí sa prihlásia on line a zaplatia štartovné na účet.

Tento beh si iste obľúbilo množstvo bežcov/kýň/, hlavne pre príjemné prostredie obce, ako aj hodnotné ceny v tombole, kde v tomto roku dominujú bicykle.

Nehovoriac o hodnotných cenách pre víťazov, kde sa každoročne zvádza veľký boj v kvalitnej domácej a zahraničnej konkurencii.

Srdečne Vás všetkých pozývame na toto bežecké podujatie. U nás je každý vítaný.

Peter Buc Košice
Foto: Gabi Sabo (Záber z Klokočovskej päťky 2015)

Komentáre 1

  1. A hlavne treba kojiť eurami na týchto pretekoch zahraničných bežcov (UKR, POL, Maďarsko, Benedek Team a iné). Slovenskí bežci uspejú až za nimi. Treba aby sa spamätali organizátori, a vyhodnocovali iba slovenských bežcov.