MARTINA ZACHVEJOVÁ MASLENOVÁ

MUDr. Martina Zachvejová Maslenová

Ortopéd ortopedickej ambulancie M&P MEDICAL Martina Zachvejová sa v minulosti venovala športovcom ako odborný garant a lekár v Medical centre automobilového okruhu Slovakia Ring Orechová Potôň. Práve tam nadobudla v oblasti športových poranení bohaté skúsenosti. Ako lekár sa zúčastňovala na rôznych športových podujatiach európskeho a svetového významu. Okrem toho publikovala množstvo článkov na tému šport a poranenia. Riadi sa filozofiou, že […]

Ortopéd ortopedickej ambulancie M&P MEDICAL

Martina Zachvejová sa v minulosti venovala športovcom ako odborný garant a lekár v Medical centre automobilového okruhu Slovakia Ring Orechová Potôň. Práve tam nadobudla v oblasti športových poranení bohaté skúsenosti.
Ako lekár sa zúčastňovala na rôznych športových podujatiach európskeho a svetového významu. Okrem toho publikovala množstvo článkov na tému šport a poranenia. Riadi sa filozofiou, že bolestiam a poraneniam sa dá predísť. Pôsobí aj ako lektor na strednej zdravotníckej škole v Bratislave a ako lekár v ortopedickej ambulancii M&P MEDICAL. Športovým ortopédom je srdcom i dušou, nakoľko sa vo voľnom čase venuje behu a triatlonu.