LUKÁŠ BARTÁK

Pôvodne orientačný bežec, dlhoročný reprezentant SR na medzinárodných akciách (4.miesto na Majstrovstvách Sveta 2008, 13.miesto na Majstrovstvách Sveta 2005, viacnásobný medailista z Akademických Majstrovstiev Sveta v OB). Neskôr výborný bežec na dlhé a ultra dlhé trate (osobný rekord na 10km 31:22) a bežec do vrchu (Gerlachov-Sliezsky dom, Dolomiten Mann a iné). Počas svojej bohatej športovej kariéry aktívne používal produkty značky […]

Pôvodne orientačný bežec, dlhoročný reprezentant SR na medzinárodných akciách (4.miesto na Majstrovstvách Sveta 2008, 13.miesto na Majstrovstvách Sveta 2005, viacnásobný medailista z Akademických Majstrovstiev Sveta v OB). Neskôr výborný bežec na dlhé a ultra dlhé trate (osobný rekord na 10km 31:22) a bežec do vrchu (Gerlachov-Sliezsky dom, Dolomiten Mann a iné).

Počas svojej bohatej športovej kariéry aktívne používal produkty značky Estim a Performance. Zúčastnil sa pri testovaní a vyvíjaní produktov značky Estim a následne prebral distribúciu týchto produktov pre Slovenský trh ako spoluzakladateľ stránky iontovenapoje.sk.