masary_run2017_registrace

MASARYK RUN 2017 otevírá registrace!

MASARYK RUN přinesl v letošním roce mnoho pozitivních ohlasů, nezapomenutelných okamžiků a zdolaných osobních rekordů. Pozitivní emoce nabily organizátory novou energií pro 4. ročník a dnešním dnem spustili online registrace.

Pokračovanie
donovaly

Organizátori diskutovali na Donovaloch

Tento týždeň sa uskutočnil ďalší seminár určený organizátorom bežeckých podujatí, zorganizovaný Komisiou behov mimo dráhu SAZ. Zúčastnilo sa ho takmer 40 účastníkov, ktorí získali množstvo užitočných informácií, nové kontakty, ale aj upevnili vzájomné vzťahy.

Pokračovanie
bblatka2017_ts1

23. Banskobystrická latka

Najkvalitnejšie halové atletické podujatie na Slovensku už pripravuje 23. vydanie na stredu 8.februára 2017 v športovej hale na Štiavničkách. BBL bude opäť prvým podujatím 2. ročníka Medzinárodnej výškarskej tour.

Pokračovanie
budis

Dopĺňate minerály pri športovom výkone vhodným nápojom?

Či už ide o cyklistu, triatlonistu, fitness nadšenca, alebo len príležitostného bežca, všetkých spája rovnaký cieľ a to, poriadne si zašportovať a dosiahnuť čo najlepší možný výkon v obľúbenej aktivite. Pri kvalite výkonu zohráva kľúčovú úlohu výživa, regenerácia, trénovanosť a v neposlednom rade aj pitný režim. Ako to s ním teda je? Kedy piť iontové nápoje a kedy minerálne vody, a aký je v tom rozdiel? O týchto a ďalších témach sme sa rozprávali s profesionálnym fitness trénerom Jakubom Cvikom.

Pokračovanie