Najväčšie preteky v horskej cyklistike ŠKODA STUPAVA TROPHY už tento víkend

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2017 už túto sobotu, 29. júla, odštartuje druhú polovicu štvrtého ročníka série najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku podujatím ŠKODA STUPAVA TROPHY. Tradične najväčší slovenský MTB maratón ponúka bikerom päť súťažných trás, pričom zaujímavosťou je kategória pre jednokolky. Pre pretekárov aj fanúšikov horskej cyklistiky je zároveň pripravený skvelý sprievodný program s množstvom atraktívnych podujatí.

Pokračovanie

Night Run Trenčianske Teplice – Memoriál Košeckého

V novom šate a s novým imidžom sa v sobotu, 5. augusta predstaví v Trenčianskych Tepliciach bežecký Memoriál Ing. Ľubomíra Košeckého, ktorý si po svojom opätovnom znovuzrodení v roku 2015, v relatívne dobrej kondícii, zaknihuje už svoju 42. kapitolu.

Pokračovanie

NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu

V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již druhý ročník speciální sportovní akce, která se stala ve světě fenoménem. Neon Run powered by ČEPS je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si v noci jasných světel a neonové barvy na tělo pod UV černým světlem se svou rodinou či přáteli.

Pokračovanie