Beh Zoborskou lesostepou s Mitickou spustil registráciu

15. októbra sa opäť v Nitre vybehne na lesostep. Horskí bežci si opäť budú môcť vychutnať nádherné scenérie výhľadu z hrebeňa Tríbeča na Podunajskú nížinu a prebehnúť sa po čarovných chodníčkoch v okolí Zobora. Jesenné divadlo babieho leta z prvej rady.

Pokračovanie

dm Ženský Beh láme rekordy

Limit 2 000 riadne zaregistrovaných bežkýň na 6. Ročník dm ženského behu sa podarilo naplniť už 10 dní pred podujatím, čo predstavuje historický rekord v rámci ženských behov na Slovensku.

Pokračovanie

Zabehnite si na trati ME, miest je len 900!

Záver atletického roka na Slovensku spestria v nedeľu 10. decembra nielen 24. majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu (krose) v modernom multišportovom komplexe x-bionic® sphere v Šamoríne, ale aj jedinečné bežecké podujatie pre verejnosť, ktoré sa uskutoční bezprostredne po skončení súbojov o európske medaily.

Pokračovanie
Európsky týždeň športu

Európsky týždeň športu po Volkovi s Dukátovou podporí aj Tomi Kid

BRATISLAVA – Buď #BeActive, zapoj sa so školou alebo kolegami do Európskeho týždňa športu a ukáž, že šport ťa baví. Aj taká je podstata Európskeho týždňa športu (ETŠ), unikátnej iniciatívy Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. Vlani sa do akcie v rámci Slovenska zapojilo viac ako 140-tisíc ľudí a tento rok organizátori plánujú toto číslo prekonať. Ambasádormi Európskeho týždňa športu sú špičkoví športovci – šprintér Ján Volko a kajakárka Jana Dukátová.

Pokračovanie