pomle-run-2018

Pomlé Run 6 opäť s rekordnou účasťou

Na tohtoročný tradičný šamorínsky beh Pomlé Run 6 sa zaregistroval rekordný počet účastníkov –  až 1 324. Na štart v športovom areáli x-bionic® sphere sa postavili bežci v  jednotlivých disciplínach, ktoré boli prispôsobené veku bežcov a aj ich výkonnostnej úrovni. Povzbudiť ich prišlo takmer 5 000 divákov.

Pokračovanie
Ilavský beh

Bežecká pozvánka do Ilavy

Už o niekoľko dní – v nedeľu, 20. mája – uskutoční sa v Ilave jedno z najvýznamnejších domácich športových podujatí, I L A V S K Ý B E H, ktorý si po nedeli pripíše na svoje konto už svoju dvadsiatu druhú kapitolu.

Pokračovanie
ČSOB Maratón 2018 – Beh dobrých ročníkov

ČSOB Maratón 2018 – Beh dobrých ročníkov

Hneď ako som si prečítala propozície ČSOB Maratón 2018 a zistila som, že je tam nová kategória „Beh dobrých ročníkov“, rozhodla som sa zaregistrovať aj našu 84 ročnú mamu a sestru-dvojičku. V tejto kategórií mohli behať ročníky nad 60 rokov trať 4,2 km.

Pokračovanie
Gaia

GAIA Run 2018 – Beh Matky Zeme

Pôvodne mal byť tento článok správou, suchým zhodnotením jedného bežeckého podujatia. Až keď som chytil do ruky pero a rozpomenul sa na úžasnú atmosféru vytvorenú všetkými, ktorí sa akcie zúčastnili…

Pokračovanie
VSE-CITY-RUN-2018-title

VSE CITY RUN napísal v Košiciach svoju 11. kapitolu

Charitatívne bežecké podujatie VSE City Run prilákalo počas horúceho štvrtkového dňa do centra Košíc opäť množstvo ľudí s rýchlymi nohami a veľkým srdcom pripraveným pomôcť iným. V poradí už jedenásty ročník jedného z najväčších benefičných športových podujatí na Slovensku spojil športové kluby, známe osobnosti, deti i širokú verejnosť pre dobrú vec.

Pokračovanie