TS-7-ČSOB-4-maratón-medaila_900X600

Už ste sa prihlásili na ČSOB Bratislava marathon 2017?

Ak nie, tak neváhajte, lebo už 15. februára sa končí druhá vlna najvýhodnejšieho štartovného a po tomto dátume ceny opäť stúpnu. Bratislavský jarný bežecký sviatok sa nezadržateľne blíži a organizátori opäť prinášajú niekoľko noviniek.

Pokračovanie
mmm_registr2017

Pár kliknutí a je to!

Už tradične v úvode februára otvárame možnosť zaregistrovať sa na najstarší maratón v Európe, ktorému bude patriť víkend od 29. septembra do 1. októbra 2017.

Pokračovanie
therun3

Nové štafety a kategórie pre THE RUN SLOVAKIA 2017!

Pre veľký záujem bežcov predstavujeme nové štafety a kategórie pre najdlhší štafetový beh naprieč Slovenskom THE RUN SLOVAKIA 2017. Okrem hlavnej štafety THE RUN SLOVAKIA FULL z Košíc do Bratislavy sme pridali dve kratšie – východnú THE RUN SLOVAKIA EAST a západnú THE RUN SLOVAKIA WEST. Každú z nich budú môcť bežci odbehnúť v jednej z dvoch kategórií FREESTYLE a MARATHON.

Pokračovanie
WinterRun inogy cb

České Budějovice plné závodníků

A jsme za polovinou. Čtvrtou zastávkou naší série innogy Winter Run 2017, byly České Budějovice, jež nás uvítaly teplým slunečným počasím. Na stupně vítězů se postavili i někteří běžci z loňského roku a na své časy mohli být opravdu hrdí. Nechyběla ani skvělá atmosféra a nádherné medaile v cíli.

Pokračovanie
valentin_doverun_2016 (127)

Valentínsky DôveRUN Ty a Ja 2017

Zober svoju polovičku a príďte si zabehať!

Valentínsky DôveRUN Ty a Ja 2017 sa bude konať 12.2.2017. Vo svete známy koncept štafetového behu párov je na Slovensku zastúpený práve našim podujatím s traťou 5+5 km.

Pokračovanie