Beh okolo Slovnaftu 2018 ponúkne program celej rodine

Beh-okolo-Slovnaftu

V poradí 58. ročník jedného z najstarších behov na Slovensku sa uskutoční v nedeľu 3. júna 2018 v športovom areáli bratislavského Vlčieho hrdla.

Novinkou tohtoročného podujatia Beh okolo Slovnaftu sú rodinná štafeta a kategórie určené pre tých najmenších, okrem toho je pre deti pripravený aj sprievodný program. Účastníci tak môžu prísť osláviť Deň detí pohybom s celou rodinou.

Prehľad pretekov

V piatich hlavných disciplínach Behu okolo Slovnaftu určených pre deti a mládež, verejnosť a zamestnancov Slovnaftu je pripravených 19 kategórií rozdelených podľa veku a pohlavia účastníkov. Bežci sa môžu registrovať prostredníctvom online formulára na stránke www.behokoloslovnaftu.sk najneskôr do 27. mája 2018.

Štartovné na behu sa neplatí. Podujatie začne o 10:00 hod. behom pre žiakov a škôlkarov, pokračuje rodinnou štafetou a popoludní firemným behom pre zamestnancov Slovnaftu, behom mládeže, hobby behom a hlavným behom určeným pre verejnosť.


Viac informácii o behu nájdu záujemcovia na www.behokoloslovnaftu.sk.

Beh okolo Slovnaftu organizuje Združenie klubov Apollo v spolupráci so spoločnosťou Slovnaft. Združenie je neziskovou organizáciou, ktorá podporuje mimopracovné aktivity pre zamestnancov SLOVNAFT, a.s., a ich rodinných príslušníkov.